Merkez

İSTANBUL/ ATAŞEHİR

Vega Makina

Ferhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G-63 Sok. No:4 Ataşehir/İSTANBUL info@vegamakina.com.tr 0 (216) 660 09 00 -

Bölge Müdürlükleri

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara Bölge Müdürlüğü

Ostim Sanayi Sitesi 1234. Sokak No:101 Ostim Ankara ankara@vegamakina.com.tr 0 (312) 385 79 46 - 0 (312) 385 79 48
MERSİN(İÇEL) / TARSUS

Mersin Bölge Müdürlüğü

Atalar Mah. Atatürk caddesi No: 8 Yenice Tarsus Mersin mersin@vegamakina.com.tr 0 (324) 651 01 05 - 0 (324) 651 01 09

Bayi ve Yetkili Servisler

KONYA / SELÇUKLU

Adil A.Ş.

Horozluhan Mahallesi Açıksöz Sokak No:13 Selçuklu Konya konya@vegamakina.com.tr 0 (332) 235 27 74 -
ANTALYA / DÖŞEMEALTI

Nam Makina

Kömürcüler Mah. 2826 Sokak No:4 Döşemealtı Antalya antalya@vegamakina.com.tr 0 (536) 596 68 55 -
İZMİR / BORNOVA

Özdemir İş Makinaları

Naldöken Mahallesi Ankara Caddesi No:3695 Bornova İzmir izmir-2@vegamakina.com.tr 0 (232) 478 09 90 -
İZMİR / KEMALPAŞA

Özhan Hidrolik

Pınarbaşı Mahallesi 7412 Sokak No:14 5.Sanayi Sitesi Bornova İzmir izmir@vegamakina.com.tr 0 (232) 479 55 64 -
BURSA / NİLÜFER

Pars Promek Makina

Çalı Mahallesi 3. Sokak No: 16 Nilüfer Bursa bursa@vegamakina.com.tr 0 (224) 483 49 49 -
ADANA / SEYHAN

Uyguntek İstif İş Makinaları

Yeşiloba Mahallesi 46117 Sokak No:3/N Seyhan Adana adana@vegamakina.com.tr 0 (322) 428 08 33 -
TRABZON / TRABZON

Uzman El Makina

Sanayi Mah. Ayakpıcılar Sitesi No: 51/1 Merkez Trabzon trabzon@vegamakina.com.tr 0 (462) 325 36 76 -

Yedek Parça ve Kullanma Klavuzu

Başlık Dosya Türü Boyut İndir
Vega Uç Kataloğu PDF 23mb
Vega Operatör Kullanma Klavuzu PDF 23mb